Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Апарат високочастотний електрохiрургiчний ЕХВЧ-120РХ-3,5 "Надія-4"

Апарат призначений для різання та коагуляції м’яких тканин і судин з використанням струму високої частоти в середовищі без анестетики при проведенні операцій в умовах лікарень та клінік.

Апарат призначений для експлуатації в спеціально обладнаних приміщеннях при температурі навколишнього повітря від 10°С до 35°С і відносної вологості до 80 % при температурі навколишнього повітря 25°С.

Принцип роботи

Апарат є джерело струму високої частоти. ВЧ-напруга подається на активний і пасивний (монополярні) електроди або на біполярний пінцет (електрод) і підводиться до тканин оперованого пацієнта. Електрохірургічний ефект різання і коагуляції заснований на забезпеченні достатньо високого ступеня нагріву біологічних тканин вузьким потоком ВЧ-струму в місці дотику активного електроду або між кінцями біполярного пінцета. При роботі монополярними електродами (режими РІЗАННЯ-1, РІЗАННЯ-2, КОАГУЛЯЦІЯ-М) розмір активного електроду значно менше пасивного електроду, що забезпечує щільність струму, що протікає через тканину значно більше у активного електроду. Біля нього має місце найбільший ступінь нагріву тканини. При достатньо великій потужності, що виділяється в тканині біля активного електроду, тканинна рідина перетворюється на пару, яка розриває тканину, і відбувається різання. При роботі біполярним пінцетом (режим КОАГУЛЯЦІЯ-Б) обидва електроди є активними. Розміри електродів однакові і розташовані вони близько один від одного. При подачі на ці електроди ВЧ-напруги між ними протікає струм, який нагріває тканину. При певній температурі відбувається згортання білкових речовин тканини, що містяться в ній, тобто відбувається коагуляція.

Технічні данні та додаткові характеристики приладу

Апарат забезпечує види роботи: очікування, різання та коагуляція, а також режими роботи для: 

Різання при цьому:

 • режим РІЗАННЯ-1 – монополярний, після ввімкнення генератора – безперервна генерація ВЧ коливань;
 • режим РІЗАННЯ-2 – монополярний, після ввімкнення генератора – амплітудно-імпульсна модуляція ВЧ коливань.

Коагуляція при цьому:

 • режим КОАГУЛЯЦІЯ-М – монополярний, після ввімкнення генератора – безперервна генерація ВЧ коливань;
 • режим КОАГУЛЯЦІЯ-Б – біполярний, після ввімкнення генератора – безперервна генерація ВЧ коливань.

Регулювання вихідної потужності у всіх режимах роботи дискретне, від мінімальної до максимальної. 

Апарат забезпечує:

 • режими холостого ходу і короткого замикання при будь-яких значеннях вихідної потужності;
 • світлову індикацію:
  • подачі напруги мережі живлення – індикатор зеленого кольору;
  • вибраних режимів роботи: РІЗАННЯ – індикатор жовтого кольору на жовтому полі; КОАГУЛЯЦІЯ – індикатор жовтого кольору на блакитному полі;
  • рівня вихідної потужності в відносних одиницях – індикатор червоного кольору на жовтому чи блакитному полях в залежності від режиму роботи;
  • від’єднання (розриву) кабелю пасивного електроду – надпис червоного кольору (Еrr РЕ) на індикаторах рівня вихідної потужності.
 • звукову частотно-темброву сигналізацію:
  • при подачі вихідної потужності на електроди для режимів: РІЗАННЯ – безперервний звуковий сигнал; КОАГУЛЯЦІЯ – періодичний одиночний звуковий сигнал;
  • при від’єднанні (розриві) кабелю пасивного електроду – періодичний подвійний звуковий сигнал.
 • Апарат забезпечує протягом 8 годин роботу з максимальною вихідною потужністю на оптимальне навантаження в повторно-короткочасному режимі: час включення вихідного ВЧ-струму - 10 с., час паузи - 30 с. 
 • Час знаходження апарату постійно включеним в мережу живлення - не більше 8 годин. 

Апарат захищений від впливу розрядів дефібрилятора.

Склад виробу і комплект постачання

 • Електронний блок ААОХ.941612.004СБ.
 • Ножна педаль ААОХ.642139.001.
 • Електрод пасивний.
 • Електродоутримувач монополярний.
 • Комплект монополярних електродів.
 • Електродоутримувач біполярний.
 • Біполярний пінцет.
 • Паспорт ААОХ.941612.004ПС.
 • Упаковка для апарата ААОХ.305636.001.

Конструкція апарата

Конструктивно апарат виконаний у вигляді двох окремих блоків - електронного блоку і ножної педалі. 

Передня панель електронного блоку

1. Товарний знак підприємства-виробника. 

2. Назва моделі апарата. 

3. Індикатор режиму РІЗАННЯ-2 - змішаний. 

4. Індикатор режиму РІЗАННЯ-1 - різання. 

5. Цифровий індикатор вихідної потужності режиму РІЗАННЯ. 

6. Індикатор режиму КОАГУЛЯЦІЯ-Б - біполярна коагуляція. 

7. Індикатор режиму КОАГУЛЯЦІЯ-М - монополярна коагуляція. 

8. Цифровий індикатор вихідної потужності режиму КОАГУЛЯЦІЯ. 

9. Кнопка збільшення рівня вихідної потужності в режимі КОАГУЛЯЦІЯ. 

10. Кнопка зменшення рівня вихідної потужності в режимі КОАГУЛЯЦІЯ. 

11. Роз'єми для підключення кабелю електродоутримувача біполярного пінцета. 

12. Кнопка переключення режимів КОАГУЛЯЦІЯ. 

13. Кнопка збільшення рівня вихідної потужності в режимі РІЗАННЯ. 

14. Роз'єм для підключення кабелю електродоутримувача активного електроду. 

15. Кнопка зменшення рівня вихідної потужності в режимі РІЗАННЯ. 

16. Символ ідентифікації робочої частини. 

17. Роз'єм для підключення кабелю пасивного електроду. 

18. Кнопка переключення режимів РІЗАННЯ. 

19. Символ, який визначає тип апарата BF та додаткового захисту апарата від розряду дефібрилятора. 

20. Вимикач для включення напруги мережі.

Задня панель електронного блоку

 

21. Роз'єм для підключення ножної педалі. 

22. Символ електробезпеки апаратів класу ІІ. 

23. Кабель живлення. 

Електронний блок виконаний в пластмасовому корпусі, який складається з двох кришок: нижньої і верхньої, і двох панелей: передньої (лицевої) і задньої. На передній панелі електронного блоку розташовані наступні органи управління і індикації:

 • тумблер і індикатор "МЕРЕЖА" (20). Тумблер призначений для включення апарату;
 • кнопки (12, 18) для переключення режимів роботи апарату і індикатори, які вказують включення відповідних режимів роботи апарату, індикатори (3, 4) режимів 1, 2 для РІЗАННЯ і індикатори (6, 7) режимів М, Б для КОАГУЛЯЦІЯ;
 • кнопки (9, 10, 13, 15) для установки рівня вихідної потужності і індикатори рівня вихідної потужності (5, 8) при відповідному виді та режимі роботи апарату. При натисненні кнопок (9, 13) рівень вихідної потужності збільшується, при натисненні кнопок (10, 15) - зменшується.
 • роз'єм "ПАС" (17) - для підключення кабелю з пасивним електродом;
 • роз'єм "АКТ" (14) - для підключення кабелю з утримувачем активних електродів;
 • роз'єм "БІ" (11) - для підключення кабелю з утримувачем біполярного пінцета.

З боку задньої панелі електронного блоку виведені кабель (24) живлення апарату для підключення його в мережу 220 В, 50 Гц, а також роз'єм "ПЕДАЛЬ" (21) - для підключення ножної педалі. 

Ножна педаль

а) Вигляд зверху

1. Кабель для з'єднання педалі з електронним блоком.

2. Педаль включення режиму РІЗАННЯ.

3. Педаль включення режиму КОАГУЛЯЦІЯ.

 

б) Вигляд знизу

4. Символ коду (ІРХ7) ступеня захисту корпусом.

Конструкція ножної педалі є підлоговою конструкцією, на якій розташовано дві рухомі платформи: ліва (2) - для включення виду роботи РІЗАННЯ, права (3) - КОАГУЛЯЦІЯ. 

Платформи підпружинені і можуть переміщатися у вертикальній площині - вниз (включення виду роботи) при натисненні ногою і вгору (відключення виду роботи) при її відпуску. З'єднання електронного блоку і педалі здійснюється за допомогою кабелю.

Високочастотний електрохірургічний апарат ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4: унікальність приладу за його потенційними можливостями

Цей прилад відноситься до категорії коагуляторів, що діють високочастотною електрикою на м'які тканини пацієнта у процесі виконання різноманітних операцій. Але на відміну від інших аналогічних пристроїв, даний електрохірургічний апарат ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4 замовити доречно для хірургічних кабінетів, в яких виконуються найбільш точні операції. Адже ця модель розроблена практично повністю для мікрохірургії.

Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-120РХ-3,5 Надія-4

Якими функціональними можливостями вирізняються електрохірургічні апарати ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4 із каталогу нашого магазину?

За допомогою електрокоагулятора можна швидко та високоточно розрізати тканини тіла пацієнта на ділянках, які зазнають хірургічного втручання. Перевага цієї моделі полягає в тому, що вона комплектується найбільш точними інструментами. Завдяки цьому електрохірургічний апарат ЕХВЧ-120 PX-3,5 Надія-4, що випускається в Україні, в багатьох країнах світу використовується для здійснення високоточних хірургічних втручань у таких сферах:

 • Офтальмологія. Це операції на очах, пов'язані з ревізією вітреальної порожнини, локальним епісклеральним пломбуванням, панретинальною лазерною коагуляцією, факоемульсифікацією з імплантацією ІОЛ, лікуванням глаукоми та іншими аналогічними завданнями.
 • Нейрохірургія. У цьому випадку використовується хірургічне втручання, якщо звичайна медикаментозна або фізіотерапевтична дія нездатна подолати наявне у пацієнта захворювання, пов'язане з його нервовою системою. У результаті покращується стан пацієнта.
 • Пластична хірургія. Це не обов'язково лише операції для покращення краси зовнішнього вигляду. Такі втручання бувають навіть у ветеринарії, коли хворим на тварину оперативним методом замінюють дефектні тканини, видаляють деформації та інші порушення функцій тіла.
 • Косметологія Це може бути не лише медична операція, а й ветеринарна, за якої відновлюються форми та функції ділянок тіла пацієнта. Причини таких порушень бувають через травми, захворювання або раніше невдало виконане хірургічне втручання.
 • Мікрохірургія. Це напрям хірургії, розроблений для лікування шляхом оперативного втручання максимально малих за розміром частинок органів в організмі пацієнта. Особливість таких операцій у тому, що найчастіше ці частини не видно неозброєному оку.

ЕХВЧ-120РХ-3,5

Інші характеристики

Пропоновані в нашому інтернет-магазині ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4 мають відмінні характеристики. З них можна виділити найактуальніші:

 • Рівень максимальної потужності. У різних режимах різання та коагуляції він у цій моделі становить 120 Вт.
 • Робоча частота. Якщо замовити електрокоагулятор ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4, для його роботи знадобиться електрика із частотою 3,5 МГц.
 • Оптимальне навантаження. Залежно від вибраного режиму різання та коагуляції, у даній моделі вона дорівнює 100, 200 або 500 Ом.
 • Комплектація. У нас купити ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4 можна в базовій комплектації з блоком, педаллю та нейтральним електродом .
 • Рівень електробезпеки. Цей прилад діючої класифікації відноситься до класу II типу BF. Код захисту корпусу позначається як ІР24, а педалі - ІР27.
 • Споживана потужність. Для виконання різноманітних хірургічних маніпуляцій потрібна потужність струму 300 ВА.
 • Розміри приладу. Це компактний електронний блок із зручною педаллю, розміри та маса яких оптимальні для застосування та перенесення.

Рекомендуємо вам на нашому сайті високочастотні електрохірургічні апарати ЕХВЧ-120PX-3,5 Надія-4 замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні. Адже це ціна від виробника. Також ми гарантуємо найвищу якість та відмінні функціональні можливості даних приладів.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-120РХ-3,5 "Надія-4"

В наявності
Артикул: HFE-120РХ-3,5
62 270 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
 • Доставка на найближче відділення Нової Пошти.
 • Кур'єрська доставка Новою Поштою.
 • Самовивіз.

 

 • Оплата за безготівковим розрахунком
 • SWIFT - переказ
 • PayPal

Гарантія від виробника 12 місяців

Вгору