Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Монополярні змінні електроди для ВЧ-електрохірургії

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Монополярні змінні електроди для високочастотної електрохірургії з каталогу інтернет-магазину компанії-виробника

Сучасні електрокоагулятори широко застосовуються в хірургії для виконання маніпуляції з розрізання та коагуляції м'яких тканин тіла і судин. При цьому застосовуються монополярні зміни електроди. Для високочастотної електрохірургії в Україні купити інструменти такого типу можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо товари від виробника на привабливих для покупців умовах.

Монополярні змінні електроди для ВЧ-електрохірургії

Асортимент монополярних змінних електродів для електрохірургії з каталогу інтернет-магазину Надія-4

Переважно такі інструменти пропонуються в професійно сформованих комплектах. В залежності від сфери застосування, в набори входять спеціальні варіанти електродів. Вибрати їх можна універсального чи вузькопрофільного напрямку. В нашому інтернет-магазині монополярні змінні електроди для електрохірургії замовити можна для виконання хірургічних операцій на різних органах.

Призначення

Хірургічні комплекти з нашого каталогу можна вибрати для виконання будь-яких оперативних втручань. Найбільш запитувані такі варіанти наборів:

  • Хірургічний. Це набір інструментів, призначений для здійснення операцій різного виду. Такі електроди вважаються універсальними, оскільки вони є придатними для застосування в будь-якій сфері хірургії.
  • Косметологічний. Такий комплект призначений для здійснення найтонкіших операцій. Тому навіть товщина вольфрамові нитки петльових електродів становить не більше 0,2 міліметра, що важливо для виконання прихованих розрізів та швів.
  • Отоларингологічний назальний. Це вузькопрофільні монополярні змінні електроди для ВЧ-електрохірургії. У такому наборі застосовується, наприклад, подовжений електрод-голка. Довжина його ізольованої ділянки може становити 70 мм. Водночас діаметр голки не перевищує 0,5 міліметра.
  • Отоларингологічний гортанний. В даний набір входять інструменти, які дозволяють виконувати хірургічні втручання на ділянці гортані. Такі електроди можуть застосовуватися з будь-якими моделями електрохірургічного обладнання як вітчизняного, так і закордонного виробництв.
  • Гінекологічний. Такі монополярні змінні електроди для ВЧ-електрохірургії купити можна в наборах, до яких входять найбільш актуальні варіанти даних інструментів. Зокрема це електроди Роговенка, плоскі, сферичні, голкоподібні варіанти.

Різновиди

В нашому інтернет-магазині подібні інструменти можна вибрати різних видів за формою та іншими характеристиками. Зокрема купити монополярні змінні електроди для ВЧ-електрохірургії можна з урахуванням таких критеріїв:

  • Форма. Електроди виробляються у вигляді ножа, в тому числі зігнутого та прямого, ромба, трикутника, різальної петлі, в тому числі горизонтальної та вертикальної, овалу, сфери й голки.
  • Розміри. Електроди розрізняються за діаметром, товщиною, довжиною різальної ділянки та ізольованої частини. Ці параметри актуальні для застосування на конкретних органах і системах.
  • Ізоляція інструментів. Важливо звертати увагу на те, яку температуру сухожарової обробки витримує електроізоляційне покриття електродів. Зазвичай це 126 чи 190 градусів Цельсія.
  • Матеріали. Активні ділянки електродів переважно виробляють з якісного вольфрамового сплаву. Під дією відповідної напруги дріт розжарюється та може виконувати розрізання й коагуляцію тканин тіла.
  • Сумісність. Всі представлені в нашому каталозі електроди даного типу можна використовувати на електрокоагуляторах вітчизняного та закордонного виробництва за умови, що вони обладнані електротримачем під 2 мм штекер.

Монополярні змінні електроди

Пропонуємо високоякісні сучасні монополярні змінні електроди для ВЧ-електрохірургії замовити з доставкою по Україні в нашому інтернет-магазині. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші професійні консультанти. Завдяки таким інструментам суттєво зросте якість виконуваних хірургічних операцій.

Вгору