Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Пасивні (нейтральні) електроди

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нейтральні чи пасивні електроди для електрохірургії

У сучасній електрохірургії використовується безліч спеціального обладнання, що дозволяє суттєво покращити якість виконуваних операцій та прискорити їх здійснення. Одними з найбільш затребуваних є електрокоагулятори. Для роботи в монополярному режимі використовуються пасивні електроди. Для електрохірургічного апарату купити в Україні такі інструменти можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію одного з найкращих сучасних виробників на вигідних умовах.

Пасивні (нейтральні) електроди

Чому так важливо правильно вибрати пасивні електроди для електрокоагуляторів на нашому магазині?

Від правильності вибору та застосування даних інструментів багато в чому залежить результат виконаної операції, а отже – здоров'я пацієнта та безпека хірургічного персоналу. У нашому інтернет-магазині пасивні електроди для електрохірургії можна замовити з гарантією оригінальності на вигідних для наших покупців умовах. Адже ми функціонуємо як офіційний інтернет-ресурс виробника цих матеріалів. У сучасній торгівлі вони пропонуються металеві та гумові, одно- та багаторазові, з кабелем або бездротові, для педіатрії та для дорослої хірургії. Але найбільш популярними є пасивні електроди для ЕХВЧ з каталогу нашого магазину універсального типу.

Що таке пасивний електрод для ЭХВЧ?

Цей матеріал є частиною електроланцюга. Використовується в електрокоагуляторах при роботі в монополярному режимі . У такому випадку електророзряд проникає від електрода активного типу крізь тканини тіла пацієнта, що оперується, на нейтральний електрод. Він має бути приєднаний до генератора електрокоагулятора. В результаті відбувається замикання ланцюга. Якщо вибрати і замовити пасивний електрод для ЕХВЧ правильно, це дозволить забезпечити безпечні умови як пацієнта, так хірурга. В іншому випадку може статися пошкодження тканин тіла однієї чи іншої під дією високих температур чи струму.

Пасивні (нейтральні) електроди для електрокоагулятора

Як правильно вибрати та купити нейтральний електрод?

У процесі вибору даних матеріалів слід звертати увагу на низку критеріїв. Як мінімум, він повинен підходити до конкретного електрокоагулятора. Хоча є й універсальні моделі, сумісні з будь-якими видами ЕХВЧ. Розрізняють також електроди за формою, площею щільного прилягання до поверхні тіла, вагою та розміром. Залежно від особливостей пацієнта електрод можна вибрати для дорослих людей або тварин, а також для новонароджених, вага яких не перевищує 5 кг. Знову ж таки, цілком функціональною альтернативою є універсальний варіант. Сучасні виробники пропонують також інші варіанти пасивних електродів для ЕХВЧ, купити які можна таких видів:

 • Багаторазові. Їх використовують переважно у тих клініках, у яких дуже багато пацієнтів. Такі електроди за допомогою кабелю підключаються до електрики. Вони бувають різних розмірів. До тіла пацієнта їх прикріплюють, використовуючи спеціальну систему фіксуючих ремінців. Їхнім недоліком вважаються проблеми забезпечення постійного контакту з поверхнею тіла хворого. Тому вони поступаються одноразовим електродам, які фіксуються за допомогою самоклейки.
 • Одноразові. Такі електроди бувають роздільними та цільними. Перший варіант дає можливість контролювати рівень прилягання даного інструменту до поверхні тіла хворого. Якщо раптом з'єднання буде недостатнє, то генератор на електрокоагулятор автоматично зупинить дію приладу. Щоб забезпечити максимально надійне прилягання до поверхні тіла, такі електроди оснащені шаром, що самоклеїться. Зазвичай дані матеріали фасуються в індивідуальні стерильні упаковки по 15-100 штук.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині пасивні електроди замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. А їхня якість та рівень наших послуг стануть для покупців приємним відкриттям.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору