Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Інструменти для високочастотних електрохірургічних апаратів Надія-4

Інструменти для високочастотного електрохірургічного апарату Надія-4

Високочастотна хірургія в сучасній операційній задіюється при переважній більшості хірургічних втручань. При цьому найчастіше застосовуються ЕХВЧ апарати Надія-4. Інструменти до них використовуються традиційного типу та специфічні. У достатньому асортименті вони представлені у нашому інтернет-магазині.

Які інструменти для електрокоагулятора Надія-4 необхідні насамперед?

Обладнання даного типу застосовується для різних видів хірургічних втручань. Коагулятор впливає на тканини тіла з метою виконання розрізів, коагуляції, руйнування тканин тіла та лігування судин. І при цьому високочастотний струм змінного типу частотою понад 200 кГц подається до раневої ділянки за допомогою електричного ланцюга.

Інструменти для високочастотних електрохірургічних апаратів Надія-4

Вплив температури на раневу ділянку

Струм, що виробляється апаратом, перетворюється в тепло і впливає на тканини тіла специфічним чином. Від температури, яку подають коагуляційні інструменти, такі як електроди, виробляється наступний ефект:

 • При температурі нижче 40°C немає ніяких змін тканини тіла.
 • При температурах від 40 до 50°C відбувається гіпертермія та девіталізація.
 • При температурі 80°C спаюється позаклітинний колаген та лопаються мембрани.
 • При температурі 100°C денатурується білок, припікається ділянка розрізу.
 • При температурі понад 150°C спостерігається ефект обвуглювання тканин тіла.
 • При температурі 300°C та вище відбувається випарювання всієї тканини з ранової ділянки.

Особливості використання інструментів

Для здійснення хірургічних втручань даного типу потрібні спеціальні інструменти. Високочастотний електрокоагулятор Надія-4, який можна замовити в нашому інтернет-магазині, забезпечує всі необхідні фактори для належного термічного ефекту. У процесі використання інструментів та обладнання потрібно враховувати:

 • Параметри тканин тіла. При торканні електродом до м'язової тканини або судин, які мають певний рівень електричного опору, проходить підлаштування напруги. У такий спосіб досягається належний ефект.
 • Коригування потужності. В автоматичному режимі апарат аналізує вид операції, властивості тканин та те, які використовуються інструменти для коагуляції. Придбати в нашому інтернет-магазині можна електроди будь-якого актуального типу.
 • Режим функціонування апарату. Кожен із можливих режимів специфічно впливає на тканини. Це дає можливість хірургу здійснити налаштування апарату та підібрати оптимальні інструменти для розрізання, коагуляції, випарювання чи термолігування.
 • Вид використовуваного електрода. Чим більша його площа, тим вища потужність. Якщо використовується електрод типу шпателя, то з обох боків розрізу можна досягти максимально вираженого гемостатичного ефекту. Відповідно, при меншій площі електрода потужність буде нижчою.

Інструменти для ЕХВЧ апаратів Надія-4

Основні інструменти для коагуляції

Для ефективної експлуатації електрокоагулятора потрібні спеціальні інструменти. Для ЕХВЧ апарати Надія-4 замовити можна у нашому інтернет-магазині. Насамперед це такі інструменти:

 • Електроди. Для коагулятора використовуються монополярні та біполярні прилади змінного типу різної товщини. Продаються комплектом для гінекологічних, косметологічних, отоларингологічних та інших видів хірургічних втручань.
 • Біполярні інструменти — це переважно пінцети, затискачі та ножиці різних видів. Важливими є також пасивні або нейтральні електроди. У нашому каталозі представлені інструменти, виготовлені з металу або гуми.
 • У роботі апарата дуже важливо, наскільки справними є педалі керування. У нас їх можна вибрати подвійні чи одноклавішні. Кабелі, тримачі та перехідники необхідні для живлення приладу та з'єднання з інструментами.

Пропонуємо сучасні інструменти для електрокоагулятора замовити з доставкою у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо їх найвищі якості за помірної вартості.

Вгору