Про компанію виробника ЕХВЧ Надія-4
Виготовляються високочастотні електрохірургічні апарати Надія 4 в Україні. Підприємство виробник було створене у 1999 році. Це було викликано дефіцитом в Україні якісних електричних систем, на основі яких можна розробляти та створювати високофункціональні промислові й побутові прилади. Тобто була нагальна потреба задовольнити актуальний споживацький попит. Для цього на базі Київської політехніки, а точніше на її факультеті електроніки було організовано науково-дослідний інститут прикладної електроніки.
Основна мета розробників ЕХВЧ Надія-4
Компанія НДІ Прикладної електроніки відома насамперед тим, що випускає унікальні за своїми характеристиками й можливостями високочастотні електрохірургічні апарати Надія 4. В Києві та інших містах України фахівцями високого класу проводяться інтенсивні дослідження в даному напрямку. Насамперед компанія ставить перед собою завдання створити максимально ефективне енергозберігаюче обладнання. Це дозволяє суттєво економити на обслуговуванні та енергозабезпеченні значної кількості галузей, в тому числі:
- транспорту та інфраструктури;
- різних видів сучасного зв'язку;
- медицини, насамперед хірургії;
- комунального та інших господарств.
Спеціалізація НДІ Прикладної електроніки
ТОВ НДІ Прикладної електроніки насамперед займається розробкою та дослідженням у сфері електротехніки. На основі глибоко вивчених та випробуваних технологій створюються нові моделі різноманітного обладнання. Особливий попит мають високочастотні електрохірургічні апарати Надія 4. В каталозі виробника також широко запитувані такі прилади:
- обладнання для економії енергії у сфері комунального господарювання;
- інноваційні фотоелектричні перетворювачі енергії, системи управління;
- пристрої електроніки функціонального типу з сегнето- й п'єзоматеріалів;
- прилади компресорного типу для обладнання зі сфери силової електроніки;
- прилади електромагнітної обробки води, здатні зменшувати осад на стінках приладів;
- мікроелектроніка, зокрема сенсорні датчики для різного виду фізичних величин.
Переваги електрокоагуляторів Надія 4
Дане обладнання суттєво спрощує та покращує результативність хірургічного втручання. Його використання є актуальним у мікрохірургії, пластичній хірургії, ендоскопії, гінекології. Завдяки компактності та мобільності приладів їх використовують не лише у великих медичних центрах, а й у лікарнях на периферії, у невеличких приватних хірургічних кабінетах та клініках різного типу. Апарати високочастотні електрохірургічні Надія 4 замовити в нашому інтернет-магазині доречно з урахуванням цілого ряду їх переваг. Зокрема в даному обладнані цінується високий рівень:
- ефективності хірургічного втручання;
- безпечності та відсутності ускладнень;
- точності й масштабування маніпуляцій;
- попередження глибокого ураження тканин;
- темпів загоєння місць хірургічного розрізу;
- захисту від ризику утворення грубих рубців;
- мінімізації виникнення больових відчуттів;
- уникнення набряків у період відновлення;
- попередження розвитку різних інфекцій;
- стабілізуючої дії високочастотних хвиль;
- розрізання тканин без виділення крові;
- вільного доступу до розрізу для хірурга;
- амбулаторного виконання більшості операцій.
Комплектація електрокоагуляторів Надія 4
В базовій комплектації даних приладів є все необхідне для їх ефективного застосування зразу ж після придбання. Хоча до коагулятора можуть додаватися біполярні та монополярні електроди та інші інструменти. Стандартними елементами комплектації ЕХВЧ Надія 4 залишаються:
- електроди різних видів;
- власне електронний блок;
- педаль управління ножна;
- електроди-ножі, прямі й зігнуті;
- біполярні пінцети різних розмірів;
- електродотримачі моно- та біполярні.
Пропонуємо вам в нашому інтернет-магазині апарати високочастотні електрохірургічні Надія 4 купити недорого. Ціни на них встановлюємо нижче від ринкових, оскільки наша компанія є офіційним дистрибьютором виробника пропонованого у нас обладнання.
Апарати високочастотні електрохірургічні "Надія-4" призначені для різання і коагуляції м'яких тканин і судин з використанням струму високої частоти при проведенні операцій в умовах лікарень та клінік.
Електрокоагулятори (ЕХВЧ) - високочастотні електрохірургічні апарати - використовуються для розтину і коагуляції тканин при оперативному лікуванні пацієнтів. Електрокоагулятори генерують високочастотний електричний струм, який викликає нагрівання і розріз внутрішньоклітинної рідини і тканин в місці зіткнення активного електрода з тканиною. Залежно від обраного на електрокоагуляторі режиму роботи та інструменту відбувається розсічення або коагуляція тканини. Високочастотні електрохірургічні коагулятори призначені для різання, біполярної і монополярної коагуляції контактним способом м'яких тканин організму людини струмом високої частоти. Нові електрохірургічні високочастотні коагулятори призначені для використання в загальній хірургії, ендоскопії, дерматології, гінекології, судинній хірургії, нейрохірургії, серцевої / торакальної хірургії, отоларингології, трансуретральної резекції, ортопедії, щелепно-лицьової хірургії, урології і т.д. Вся лінійка обладнання розроблена із застосуванням нашого великого досвіду і перевірена при суворій системі контролю якості.
Класифікація апаратів:
- Вид кліматичного виконання - УХЛ 4.2;
- Залежно від стійкості до механічних впливів при експлуатації апарати належать до групи 2;
- Залежно від можливих наслідків відмови апарати належать до класу В;
- Електробезпека апаратів належать до виробів класу II, типу ВF;
- Код ступеня захисту корпусом апарату - IР24, педалі - IРХ7;
- Режиму роботи - повторно-короткочасний;
- Потенційного ризику застосування - виробів класу IIб.
Основні параметри апаратів високочастотних електрохірургічних "Надія-4":
- Роботу в протягом 8 годин з максимальною вихідною потужністю на номінальне навантаження 200 Ом в повторно-короткочасному режимі: 10с. - Включення високочастотного струму, 30 с. - Пауза;
- Світлову індикацію подачі напруги харчування, види режимів роботи, рівня вихідної потужності, розриву ланцюга пасивного (нейтрального) електрода;
- Звуковий частотно - темброве супровід зміни рівня вихідної потужності, режимів роботи, розриву ланцюга пасивного (нейтрального) електрода;
- Встановлення робочого режиму апарату після включення через 1 хвилину;
- Безперервну роботу - не менше 8 годин з перервою не менше 2 години;
- Дискретне регулювання вихідної потужності у всіх режимах роботи;
- Обмеження величини вихідної напруги, не більше: різання - 450 В; коагуляція - 300 В;
- Обмеження величини вихідного струму, не більше 2,5 А;
- Готовність апарату до роботи після його включення в мережу - не більше 5 с.
- Модуляція вихідного високочастотного сигналу:
- Різання - режим 2 і Коагуляція - режим М - 22 ± 2,2 кГц.
Повний ресурс апарату: не менше 5 років.