Кількість
|
Вартість
|
||
|
Апарат високочастотний електрохiрургiчний ЕХВЧ-300 "Надія-4"
Апарат призначений для різання та коагуляції м’яких тканин і судин з використанням струму високої частоти в середовищі без анестетики при проведенні операцій в умовах лікарень та клінік.
Апарат призначений для експлуатації в спеціально обладнаних приміщеннях при температурі навколишнього повітря від 10°С до 35°С і відносної вологості до 80 % при температурі навколишнього повітря 25°С.
Принцип роботи
Апарат є джерело струму високої частоти. ВЧ-напруга подається на активний і пасивний (монополярні) електроди або на біполярний пінцет (електрод) і підводиться до тканин оперованого пацієнта. Електрохірургічний ефект різання і коагуляції заснований на забезпеченні достатньо високого ступеня нагріву біологічних тканин вузьким потоком ВЧ-струму в місці дотику активного електроду або між кінцями біполярного пінцета. При роботі монополярними електродами (режими РІЗАННЯ-1, РІЗАННЯ-2, КОАГУЛЯЦІЯ-М) розмір активного електроду значно менше пасивного електроду, що забезпечує щільність струму, що протікає через тканину значно більше у активного електроду. Біля нього має місце найбільший ступінь нагріву тканини. При достатньо великій потужності, що виділяється в тканині біля активного електроду, тканинна рідина перетворюється на пару, яка розриває тканину, і відбувається різання. При роботі біполярним пінцетом (режим КОАГУЛЯЦІЯ-Б) обидва електроди є активними. Розміри електродів однакові і розташовані вони близько один від одного. При подачі на ці електроди ВЧ-напруги між ними протікає струм, який нагріває тканину. При певній температурі відбувається згортання білкових речовин тканини, що містяться в ній, тобто відбувається коагуляція.
Технічні данні та додаткові характеристики приладу
Апарат забезпечує види роботи: очікування, різання та коагуляція, а також режими роботи для:
Різання при цьому:
- режим РІЗАННЯ-1 – монополярний, після ввімкнення генератора – безперервна генерація ВЧ коливань;
- режим РІЗАННЯ-2 – монополярний, після ввімкнення генератора – амплітудно-імпульсна модуляція ВЧ коливань.
Коагуляція при цьому:
- режим КОАГУЛЯЦІЯ-М – монополярний, після ввімкнення генератора – безперервна генерація ВЧ коливань;
- режим КОАГУЛЯЦІЯ-Б – біполярний, після ввімкнення генератора – безперервна генерація ВЧ коливань.
Регулювання вихідної потужності у всіх режимах роботи дискретне, від мінімальної до максимальної.
Апарат забезпечує:
- режими холостого ходу і короткого замикання при будь-яких значеннях вихідної потужності;
- світлову індикацію:
- подачі напруги мережі живлення – індикатор зеленого кольору;
- вибраних режимів роботи: РІЗАННЯ – індикатор жовтого кольору на жовтому полі; КОАГУЛЯЦІЯ – індикатор жовтого кольору на блакитному полі;
- рівня вихідної потужності в відносних одиницях – індикатор червоного кольору на жовтому чи блакитному полях в залежності від режиму роботи;
- від’єднання (розриву) кабелю пасивного електроду – надпис червоного кольору (Еrr РЕ) на індикаторах рівня вихідної потужності.
- звукову частотно-темброву сигналізацію:
- при подачі вихідної потужності на електроди для режимів: РІЗАННЯ – безперервний звуковий сигнал; КОАГУЛЯЦІЯ – періодичний одиночний звуковий сигнал;
- при від’єднанні (розриві) кабелю пасивного електроду – періодичний подвійний звуковий сигнал.
- Апарат забезпечує протягом 8 годин роботу з максимальною вихідною потужністю на оптимальне навантаження в повторно-короткочасному режимі: час включення вихідного ВЧ-струму - 10 с., час паузи - 30 с.
- Час знаходження апарату постійно включеним в мережу живлення - не більше 8 годин.
Апарат захищений від впливу розрядів дефібрилятора.
Склад виробу і комплект постачання
- Електронний блок ААОХ.941612.002СБ.
- Ножна педаль ААОХ.642139.001.
- Електрод пасивний.
- Електродоутримувач монополярний.
- Комплект монополярних електродів.
- Електродоутримувач біполярний.
- Біполярний пінцет.
- Паспорт ААОХ.941612.002ПС.
- Упаковка для апарата ААОХ.305636.001.
Конструкція апарата
Конструктивно апарат виконаний у вигляді двох окремих блоків - електронного блоку і ножної педалі.
Передня панель електронного блоку |
1. Товарний знак підприємства-виробника.
2. Назва моделі апарата.
3. Індикатор режиму РІЗАННЯ-2 - змішаний.
4. Індикатор режиму РІЗАННЯ-1 - різання.
5. Цифровий індикатор вихідної потужності режиму РІЗАННЯ.
6. Індикатор режиму КОАГУЛЯЦІЯ-Б - біполярна коагуляція.
7. Індикатор режиму КОАГУЛЯЦІЯ-М - монополярна коагуляція.
8. Цифровий індикатор вихідної потужності режиму КОАГУЛЯЦІЯ.
9. Кнопка збільшення рівня вихідної потужності в режимі КОАГУЛЯЦІЯ.
10. Кнопка зменшення рівня вихідної потужності в режимі КОАГУЛЯЦІЯ.
11. Роз'єми для підключення кабелю електродоутримувача біполярного пінцета.
12. Кнопка переключення режимів КОАГУЛЯЦІЯ.
13. Кнопка збільшення рівня вихідної потужності в режимі РІЗАННЯ.
14. Роз'єм для підключення кабелю електродоутримувача активного електроду.
15. Кнопка зменшення рівня вихідної потужності в режимі РІЗАННЯ.
16. Символ ідентифікації робочої частини.
17. Роз'єм для підключення кабелю пасивного електроду.
18. Кнопка переключення режимів РІЗАННЯ.
19. Символ, який визначає тип апарата BF та додаткового захисту апарата від розряду дефібрилятора.
20. Вимикач для включення напруги мережі.
Задня панель електронного блоку |
21. Роз'єм для підключення ножної педалі.
22. Символ електробезпеки апаратів класу ІІ.
23. Кабель живлення.
Електронний блок виконаний в пластмасовому корпусі, який складається з двох кришок: нижньої і верхньої, і двох панелей: передньої (лицевої) і задньої. На передній панелі електронного блоку розташовані наступні органи управління і індикації:
- тумблер і індикатор "МЕРЕЖА" (20). Тумблер призначений для включення апарату;
- кнопки (12, 18) для переключення режимів роботи апарату і індикатори, які вказують включення відповідних режимів роботи апарату, індикатори (3, 4) режимів 1, 2 для РІЗАННЯ і індикатори (6, 7) режимів М, Б для КОАГУЛЯЦІЯ;
- кнопки (9, 10, 13, 15) для установки рівня вихідної потужності і індикатори рівня вихідної потужності (5, 8) при відповідному виді та режимі роботи апарату. При натисненні кнопок (9, 13) рівень вихідної потужності збільшується, при натисненні кнопок (10, 15) - зменшується.
- роз'єм "ПАС" (17) - для підключення кабелю з пасивним електродом;
- роз'єм "АКТ" (14) - для підключення кабелю з утримувачем активних електродів;
- роз'єм "БІ" (11) - для підключення кабелю з утримувачем біполярного пінцета.
З боку задньої панелі електронного блоку виведені кабель (24) живлення апарату для підключення його в мережу 220 В, 50 Гц, а також роз'єм "ПЕДАЛЬ" (21) - для підключення ножної педалі.
Ножна педаль |
|
а) Вигляд зверху 1. Кабель для з'єднання педалі з електронним блоком. 2. Педаль включення режиму РІЗАННЯ. 3. Педаль включення режиму КОАГУЛЯЦІЯ.
|
б) Вигляд знизу 4. Символ коду (ІРХ7) ступеня захисту корпусом. |
Конструкція ножної педалі є підлоговою конструкцією, на якій розташовано дві рухомі платформи: ліва (2) - для включення виду роботи РІЗАННЯ, права (3) - КОАГУЛЯЦІЯ.
Платформи підпружинені і можуть переміщатися у вертикальній площині - вниз (включення виду роботи) при натисненні ногою і вгору (відключення виду роботи) при її відпуску. З'єднання електронного блоку і педалі здійснюється за допомогою кабелю.
Апарати високочастотні електрохірургічні ЕХВЧ-300 Надія-4: точність і безпека операцій гарантуються
Обладнання цієї марки сьогодні активно використовують у ветеринарній хірургії. Цей компактний прилад можна придбати для виконання різноманітних операцій, включно з розрізуванням і коагуляцією кількох видів. Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 Надія-4 замовити онлайн можна на нашому сайті. Це буде прилад від виробника з його гарантійними зобов'язаннями і відмінними характеристиками.
Як діє і як використовується апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 Надія-4 з каталогу нашого інтернет-магазину?
У багатьох ветеринарних хірургічних кабінетах сьогодні використовується саме такий високочастотний апарат. Він доречний для здійснення різного роду хірургічних втручань, включно зі порожнинними, лапароскопічними, а також іншими видами операцій. Сьогодні електрохірургічний апарат ЕХВЧ-300 Надія-4 замовити для ветеринарії можна в нашому магазині. Тим більше що у нас на ці пристрої встановлюються привабливі розцінки.
Як відбувається температурний вплив при виконанні операцій?
На точках контактування електрода активного типу з тілом пацієнта під впливом високочастотного струму відбувається перегрівання клітин. Через це рідина, що міститься в них, миттєво закипає й випаровується. Також при цьому згортається білок. Краї розрізів оплавляються. Таким чином спаюються стінки кровоносних судин. У результаті забезпечується нормальний гемостаз. Тобто кровотеча зупиняється попри пошкодження судин.
В професійній ветеринарії купити електрохірургічний апарат ЕХВЧ-300 Надія-4 в Україні вважається найкращим рішенням для забезпечення можливості здійснення максимально безпечних хірургічних втручань. Прилад, а точніше його генератор, продукує високочастотний струм. Він актуальний на сьогодні при здійсненні більш ніж 80% операцій у ветеринарії. Такий апарат застосовується:
- Для коагуляції, тобто щадного спаювання м'яких тканин і судин. При цьому поверхня тіла нагрівається до температури від 60 до 100° C. У результаті випаровується внутрішньоклітинна і позаклітинна рідини. Структура клітини від цього не руйнується. Дана технологія важлива для збереження гемостазу.
- Для розрізання тканин тіла з високою точністю, без травм і кровотеч. Розрізати можна м'язові та жирові тканини. При цьому використовується напруга від 200 В і потужність понад 8 Вт із застосуванням технології електричної дуги. Можна використовувати в роботі електроди у формі петлі, голки або шпателя.
- Для електролегування, тобто відновлення судин за рахунок лігатури. Замовити онлайн електрохірургічний апарат ЕХВЧ-300 Надія-4 з асортименту нашого магазину можна для температурного спаювання дрібних судин. При цьому для максимальної точності процедури застосовується електрод у вигляді щипців.
- Для девіталізації, тобто видалення патологічних тканин і органів тіла. Руйнування здійснюється точковим методом. Після завершення процедури тканини, на які впливала високочастотна електрика, починають поступово розщеплюватися за рахунок процесів метаболізму.
Від яких чинників залежить втілення термічного ефекту ЕХВЧ?
Представлені на нашому сайті високочастотні електрохірургічні апарати ЕХВЧ-300 Надія-4 замовити онлайн можна для застосування в різних режимах роботи, включно з моно- і біполярним. Коагуляція може бути м'якою, посиленою аргоном, у вигляді розрізу з гемостазом, фульгурації, біполярного розтину або спаювання.
Електроди можуть використовуватися у формі скальпеля, кулі, петлі або голки. Потрібно враховувати, що для монополярного режиму застосовується інструмент, який має одну точку приєднання до тіла пацієнта, а для біполярної коагуляції електроди мають дві контактні точки.
Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині і високочастотні електрохірургічні апарати ЕХВЧ-300 Надія-4 купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них будуть цілком помірні. Плюс до цього ми пропонуємо регулярні привабливі знижки, акції та розпродажі.