Сучасна медицина неможлива без використання апаратів ЕХВЧ. Одними з найбільш затребуваних вважаються монополярні та біполярні коагулятори. Що краще для медицини? Відразу варто зазначити, що це визначається не так ціною, як актуальною сферою застосування. Адже біполярний метод має перевагу у вигляді мінімальної потужності (менш як 0,1 Вт), яку може транслювати апарат. Тому він вважається базовим у найточніших галузях медицини, включаючи нейрохірургію, гінекологію, а також хірургію печінки.

Біполярна хірургія проти монополярної

Монополярні та біполярні коагулятори: основні різновиди та специфіка застосування

Електрохірургічні коагулятори в медицині використовуються моно- та біполярного типу. Їхня класифікація визначається методикою впливу коагуляції на тканини тіла пацієнта. Купити монополярні та біполярні коагулятори в Україні можна у нашому інтернет-магазині. Причому ми маємо й універсальні прилади. З їхньою допомогою можна виконувати хірургічні маніпуляції і одного, і іншого типу.

Застосування даного обладнання дає можливість не тільки легко розрізати, але також дуже швидко і надійно зупинити навіть найсильнішу кровотечу. Адже під час розрізання тканини з кожної судини до ранової ділянки надходить кров. Це заважає хірургу нормально виконувати усі маніпуляції. А для пацієнта небезпечна суттєва втрата крові. Важливо, що хірург може використовувати залежно від специфічних завдань різні види коагуляторів — моно або біполярні. Замовити їх можна у нашому інтернет-магазині.

Монополярні коагулятори

Пристрої цього типу розроблені для використання під час операцій на відкритих ділянках. Також монополярний коагулятор придатний для обробки тканин у глибині тіла. Це досить проста методика, що має високу ефективність розрізування і спаювання. Важливо й те, що це безпечна технологія у будь-яких режимах.

Монополярна хірургія

Будова та дія

Цей пристрій працює з одним електродом активного типу. Він розтинає тканини тіла або коагулює їх на ділянці контакту. В результаті електрика проходить від активного електрода на робочому інструменті на його нейтральний чи пасивний аналог. Це порівняно широка пластина, завдяки якій контакт виходить надійнішим. Коагулятори монополярного типу розрізняють контактного і безконтактного типу, що відповідно виконують розріз або спрей варіанти коагуляції.

Основні режими

Монополярний коагулятор працює із застосуванням інструментів монополярного типу різної форми. Найпоширеніші з них це голка, ланцет, кулька, шпатель або петля. За допомогою даних апаратів здійснюються такі маніпуляції:

  • Спаювання тканин. Коагуляція, що виконується за допомогою цього апарату, буває м'якою, посиленою, спрей, змішаною, астро, гістеро, уро або аргоноплазмовою.
  • Розрізи. За допомогою цього приладу розсікання виконується так, що рана залишається чистою. Основні його різновиди — це точний, сухий або аргоноплазмовий розріз, поліпектомія, папілотомія, гістеро або уро коагуляція.

Біполярні коагулятори

У хірургії застосовуються й біполярні коагулятори. У Києві вони у гідному асортименті доступні у нашому інтернет-магазині. Прилад функціонує коштом високочастотної електрики, що надходить із двох точок контакту з поверхнею тіла. На ділянку між цими точками мінімально впливає електричний заряд. Унікальними методиками є термостеплер, біполярна коагуляція ножицями, артробіполярна коагуляція за наявності провідних рідин. Найчастіше ці прилади використовуються для виконання таких маніпуляцій:

  • Розріз. За допомогою біполярного коагулятора може виконуватися розрізання тканин тіла пацієнта, наприклад, під час виконання урологічних, кардіологічних, артроскопічних операцій.
  • Коагуляція. При використанні біполярного коагулятора застосовуються такі інструменти біполярного типу, як щипці, ножиці та пінцети. Процес розрізання може бути м'яким чи посиленим. Обидва варіанти доречні під час роботи з судинами різної величини.

Біполярна хірургія

Якщо вам потрібно вибрати обладнання для операційної, варто виходити з конкретних завдань, які ставляться перед медичними фахівцями. Адже насправді біполярна хірургія проти монополярної відрізняється лише технологічно. Розібратися з усіма тонкощами даних методик вам допоможуть наші спеціалісти.