Сучасна хірургія неможлива без передового обладнання, яке дозволяє підвищити якість операцій, що виконуються. Одними з основних приладів є електрохірургічні ЕХВЧ апарати. Принцип роботи цього обладнання досить простий. Але це не зменшує його високу ефективність.

Принцип роботи електрохірургічних ЕХВЧ апаратів

Що собою являє та за яким принципом діє електрохірургічний апарат ЕХВЧ?

Такий прилад, як електрохірургічний ЕХВЧ апарат із каталогів найкращих сучасних виробників, функціонує коштом критично високої температури, яка утворюється в процесі проходження високочастотного електроструму через тканини людського тіла.

Технологія роботи приладу

У процесі впливу електрики на конкретну ділянку тіла відбувається розрізання тканин, їх спаювання, зупинка крові. Ці процеси називаються коагуляцією та електротомією.

Коагуляція

Вона здійснюється також коштом місцевого нагрівання тканин тіла за допомогою високочастотної електрики. Це призводить до денатурації білка, що має властивість при високих температурах згортатися. Тому електрохірургічні ЕХВЧ апарати, принцип роботи яких ґрунтується на коагулюванні дрібних судин, ефективно забезпечують гемостаз. Також вони дають можливість хірургу працювати на розсіченій ділянці тіла без перешкод у вигляді крові, що постійно надходить у порожнину. Цей апарат також дозволяє з'єднувати різні частини тканин тіла. Вони між собою начебто зварюються. Таким чином можна з'єднувати розрізані або розшаровані через різні патології судини, м'язові тканини, альвеоли. Також цей прилад використовується для видалення будь-яких видів новоутворень, лікування варикозного розширення вен та багатьох інших захворювань.

Робота електрохірургічних ЕХВЧ апаратів

Різання

Якщо під час операції потрібно зробити високоточний розріз, використовуються спеціальні електрохірургічні ЕХВЧ апарати. Купити їх необхідно безпосередньо під виконання цієї маніпуляції. Адже в таких приладах виробляється струм вищої щільності, ніж в аналогічному устаткуванні, що застосовується для коагуляції. Електрод діє місцево, провокуючи закипання рідини. Через це тканини розриваються у безпосередній близькості від самого електрода. Також при цьому здійснюється коагуляція білків.

Способи дії ЕХВЧ

Розрізняють два основні способи функціонування таких приладів, як електрохірургічні ЕХВЧ апарати. Замовити їх у нашому інтернет-магазині можна монополярного або біполярного типу. Є також моделі, в яких доступні обидві ці методики.

Монополярний метод

У такому приладі електрика рухається від активного електрода на пасивний через тіло людини. Площа контакту активного електрода невелика. Завдяки цьому на кінці електрода акумулюється найвища щільність електроструму. Таким чином, забезпечується нагрівання тканини. Така методика прийнятна як для розрізання, так і для коагуляції. Якщо з якихось причин пасивний електрод не використовується, може застосовуватися природне заземлення. У такому разі пацієнт лягає на землю. Незадіяний вихід на генераторі також заземлюється, а струм високої частоти пропускається організмом пацієнта, після чого повертається на генератор.

Електрохірургічні ЕХВЧ апарати

Біполярна методика

При використанні такої технології на обидва виходи електрогенератора приєднуються активні електроди. Вони утворюють цілісну конструкцію, яка виконує функції інструменту для хірургічних операцій. Таким чином, може імітуватися пінцет. Електрика проходить між контактами, впливаючи на невелику площу тіла.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити електрохірургічні апарати, ціни на них у нашому магазині нижчі, ніж у середньому по ринку. Наші консультанти допоможуть розібратися в процесі вибору приладу, що підходить для вас, а також в принципі його дії.