Урологія — це система органів, від стану яких суттєво залежить якість життя пацієнта. Якщо для відновлення здоров'я у сфері потрібне хірургічне втручання, то здійснювати його краще, використовуючи електрохірургічний апарат. В урології, як і в інших галузях медицини, такі прилади значно розширюють терапевтичні можливості, а тому застосовуються все частіше.

Електрохірургічний апарат в урології

За яких показань використовується електрохірургічний апарат в урології?

Основне завдання хірургічних операцій в урології із застосуванням ЕХВЧ приладів — це точність та акуратність розрізу, без пошкодження сусідніх тканин. Також такі прилади дозволяють швидко зупиняти кровотечу на ділянці хірургічного втручання. Адже електрохірургічні апарати для урології купити доречно, в тому числі для спаювання судин різної величини. Операції із застосуванням електрокоагулятора призначають та здійснюють лікарі-урологи. Попередньо проводяться обстеження, під час яких здається багато аналізів. Основними показаннями для застосування електрокоагулятора у цій сфері вважається:

  • Обрізання по колу. Така операція буде виконана точно, практично безболісно, без пошкодження крайньої плоті.
  • Видалення новоутворень. Щадна операція дає можливість прискорити відновлення тканини без пошкодження сусідніх ділянок.
  • Видалення короткої вуздечки. Завдяки застосуванню ЕХВЧ результат хірургічного втручання виходить якіснішим, ніж при звичайній операції.
  • Виконання операцій за методикою Бергмана та Вінкельмана. При цьому видаляється кіста яєчок або гідроцеле, тобто водянка яєчка.
  • Пластичні операції на судинах яєчок. Використання даних приладів мінімізує ризик кровотеч, які часто трапляються саме в цій сфері.

Електрокоагулятор в урології

Переваги та специфіка впливу електрохірургічних апаратів

Якщо планується операція в урології з високочастотним електрохірургічним апаратом, то застосовується тонкий електрод з гнучким проводом, що з'єднує його з пристроєм. Залежно від типу приладу на тканини здійснюється специфічний вплив електрики. До переваг такої методики можна віднести:

  • Стерильність. Застосування цього обладнання забезпечує антисептичний ефект. Завдяки цьому мінімізується ризик виникнення ускладнень.
  • Відсутність крововтрат. Інтенсивність кровотеч мінімізується. Адже завдяки коагулятору пошкоджені судини миттєво запечатуються.
  • Швидке відновлення тканин після операції. Розріз виходить максимально точним, сусідні тканини не ушкоджуються. Тому загоєння відбувається дуже швидко.
  • Необов'язковість використання анестезії. Операції в урології з ЕХВЧ здійснюється за мінімальної чутливості на ділянці коагуляції.

Електрохірургічний апарат

Актуальні в урології електрохірургічні високочастотні режими

З метою здійснення хірургічних втручань із застосуванням ЕХВЧ для урології можна замовити монополярний або біполярний електрохірургічний апарат. Популярні також прилади комбінованого типу, в яких можливе використання одного й іншого виду полярності. Хоча для урології пріоритетнішим вважається монополярний апарат. Він рекомендується для відкритих втручань, при яких потрібна досить висока потужність. У такому пристрої високочастотна електрика, що виробляються генератором, проходить мінімальною траєкторією від активного електрода по тканинах тіла пацієнта до нейтрального електрода. У такому разі місцевий вплив на оперовані тканини чинить саме активний електрод.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити хірургічний високочастотний апарат, в інтернет-магазині Надія-4 ви знайдете найкращі пропозиції. Як офіційний представник виробника, ми можемо гарантувати фірмові характеристики та оригінальність обладнання, а також пропонувати його за помірними цінами.