У сучасній ветеринарній хірургії використовують масу інновацій. Причому все це цікаві ефективні технологічні новинки. Високочастотні апарати для ветеринарної хірургії — одні з найефективніших приладів з нового покоління, що дозволяють максимально розширити та вдосконалити можливості будь-якого ветеринарного лікаря та його інструментарію.

Технологічні новинки.  Високочастотні апарати ветеринарної хірургії

Високочастотні апарати для ветеринарної хірургії — технологічна новинка високого класу

Дані прилади за своїми можливостями практично не поступаються аналогам, що застосовуються у класичній медицині. Це дозволяє значно підвищити ефективність лікування тварин шляхом хірургічного втручання. Також значно зменшується кількість різноманітних ризиків. Особливо яскраво втілюють технологічні новинки високочастотні апарати для ветеринарної хірургії. Купити у Києві інших населених пунктах країни їх можна у нашому інтернет-магазині. Адже ми є офіційним інтернет-майданчиком виробника електрокоагуляторів «Надія-4». Їхні характеристики підтверджуються оцінками незалежних експертів та кращих хірургів України, а також багатьох інших країн. Саме це обладнання сьогодні варте вашої уваги.

Особливості використання

Ці прилади призначені для розрізання тканин, коагуляції кровоносних судин, спаювання частин тіла на ділянках розрізів. Також за допомогою даних пристроїв можна легко і швидко, а головне максимально якісно та точно розкривати актуальні ділянки, чистити їх, сушити, видаляти хворі органи та тканини тіла. Перевага такого обладнання полягає в тому, що при його застосуванні нема потреби задіювати анестезію. Високочастотні апарати для ветеринарної хірургії замовити доречно насамперед для ветеринарної клініки. Хоча багато власників тваринницьких комплексів уже забезпечили наявність такого обладнання у своєму арсеналі.

Високочастотні апарати ветеринарної хірургії

Специфіка функціонування

Високочастотні апарати для ветеринарної хірургії, що пропонуються на нашому сайті, діють на основі електричного розряду високої частоти. Конструктивно пристрій складається з двох елементів: це сам електричний блок і педаль управління. Для виконання операцій використовуються спеціальні електроди, які можуть бути монополярними, або біполярними. Кожен підключається до апарату. У нашому інтернет-магазині високочастотні апарати для ветеринарної хірургії купити недорого можна і для інших функцій. Вони можуть виконувати:

  • Фульгурацію. Це припікання за допомогою плазми. Найбільше ця технологія підходить для роботи з доброякісними пухлинами.
  • Лігування. Це процес накладання на кровоносні судини у місцях ушкоджень своєрідної латки, тобто лігатури.
  • Вапоризацію. Це технологія, за якої різноманітні захворювання органів тіла тварини та її тканин лікуються за допомогою критично високих температур.

Електрокоагулятори ветеринарної хірургії

Інноваційні переваги

Такі прилади відрізняються продуманими характеристиками та функціональними можливостями. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, вони набувають маси переваг. Так, у процесі розрізання лікар може досягти максимальної точності. У цьому мінімізується ризик пошкодження здорових ділянок. Також дана технологія дозволяє уникнути великих втрат крові, оскільки розтин відбувається практично без кровотечі. У цей прилад входить генератор, спеціальні наконечники та електроди. Всі вони мають високу якість і відмінну функціональність.

Якщо вам актуальні технологічні новинки, високоякісні апарати для ветеринарної хірургії з каталогу нашого магазину допоможуть вам підняти якість лікування ваших пацієнтів на максимально високий рівень. А наші розробники та виробники таких пристроїв і надалі продовжать їхнє вдосконалення.