У сучасній ветеринарній хірургії використовується низка спеціального обладнання. Найбільшою популярністю користуються високочастотні електрохірургічні апарати. Їх застосування вигідно відрізняється від класичних хірургічних аналогів. Адже завдяки таким приладам хірургу набагато комфортніше працювати, оперуючи тварин. При цьому зменшується ризик кровотечі на місці розтину, прискорюється відновлення організму після проведення хірургічного втручання, знижується ризик інфікування рани. До того ж лікар може виконати більше подібних операцій за один і той же проміжок часу.

Хірургічне ветеринарне обладнання

Основні види, особливості вибору й застосування електрохірургічних апаратів

Електрокоагулятори використовуються як для надання швидкої допомоги, так і в плановій хірургії. Якщо ветеринарна клініка має такий апарат, то це значно підвищує ефективність лікування і розширює можливості маніпуляцій. Для того, щоб зробити правильний вибір інструментів, потрібно чітко визначитись із потребами закладу й пропозиціями ринку.

Різновиди ветеринарних електрокоагуляторів

Перед тим, як купити такий прилад, необхідно розібратися в основних його видах. Зокрема, можна придбати моно- і біполярні моделі. Застосовуються вони для розрізання, висікання, припікання, висушування м’яких тканин з такими відмінностями:

  1. Монополярний режим використовують частіше. Основне його призначення — розрізання тканин за рахунок великої потужності, яка виділяється в тканині біля активного електрода. При цьому тканинна рідина перетворюється на пару, яка розрізає тканину.
  2. Біполярний режим відрізняється тим, що обидва електроди є активними. При подачі на них високочастотної напруги між ними проходить струм, який нагріває тканину. Під час нагрівання згортаються білкові речовини в тканині тіла, що призводить до коагуляції.

Як вибрати хірургічне ветеринарне обладнання?

Вибір апарату під особливості застосування

Сьогодні високочастотні апарати придбати можна під конкретні особливості застосування на різних етапах оперування. Переважно обладнання даного типу використовується для розрізання тканин тіла тварин в ході, наприклад, отоларингологічних чи гінекологічних оперативних втручань. Також варто обрати високочастотні електрохірургічні апарати для видалення різних пухлин. Рекомендована частота — 44 МГц. Електроди теж потрібно ретельно обирати в залежності від конкретних задач. У нашому магазині ви знайдете готові комплекти цих розхідних матеріалів. Електрод за типом «куля» підійде для зупинки кровотечі. Для висічення тканин знадобиться так звана «петля» чи «струна».

Переваги електрокоагуляторів «Надія-4»

В Україні найбільш вигідно придбати високочастотні електрохірургічні апарати в нашому інтернет-магазині nadia-4.com. У нас є широкий вибір таких апаратів і комплектуючих до них. Наші консультанти допоможуть зробити вибір та нададуть інформацію щодо товарів, які вас цікавлять. Вони ж пояснять, які основні вимоги до хірургічного обладнання слід враховувати в процесі його вибору. На сайті nadia-4.com ви знайдете ВЧ електрохірургічні апарати:

  • З можливістю виконання різання та коагуляції.
  • Моно- чи біполярного типу функціонування.
  • З робочою частотою від 440 до 1760 кГц.
  • Компактні, легкі, зручні у застосуванні.
  • З режимом роботи в межах 20-500 Ом.
  • З вихідною потужністю від 5 до 200 Вт.
  • З оптимальною базовою комплектацією.

Електрохірургічне ветеринарне обладнання

Супутні пропозиції нашого інтернет-магазину

У нашому інтернет-магазині ви можете зробити замовлення на прилади ЕХВЧ-200, ЕХВЧ-200РК/DFS та інші з доставкою по всій території України. Щоб зрозуміти, що саме обрати, краще звернутись до наших спеціалістів, адже для конкретних завдань підходять різні апарати. Вони покажуть асортимент обладнання відповідно до ваших потреб, проведуть консультацію, допоможуть з налаштуванням, а також з сервісним обслуговуванням та ремонтом у разі необхідності. Також у нас можна купити необхідні інструменти й комплектуючі для модернізації чи ремонту обладнання. Це якісні педалі, електроди, кабелі, тримачі, перехідники та інші аналогічні матеріали.

Пропонуємо придбати необхідні прилади, а також ВЧ електрохірургічні апарати останнього покоління з розширеним функціоналом, наприклад ЕХВЧ-300 або ЕХВЧ-300РК в нашому магазині. Весь асортимент обладнання в нашому каталозі відповідає сучасним вимогам, вироблений на сучасних підприємствах із застосуванням інноваційних технологій. Ми гарантуємо високу якість та функціональність будь-яких наших приладів.