Сучасна ветеринарія широко використовує обладнання з класичної медицини. Одними з найбільш затребуваних є високочастотні електрохірургічні апарати. Види цих пристроїв найрізноманітніші. Тому хірург зможе підібрати варіант відповідно до своїх завдань і вподобань. Особливо якщо робитиме вибір у нашому інтернет-магазині.

Види високочастотних електрохірургічних апаратів

Які існують види високочастотних електрохірургічних апаратів в Україні?

Цей прилад відомий як коагулятор. Також його називають радіоножем або радіоскальпелем. Але найбільш поширена назва — ЕХВЧ. Вона найбільш коректно відображає значення цього обладнання. Адже воно функціонує за рахунок змінного струму необхідної частоти і виду. Оскільки ці частоти ідентичні радіообладнанню, то це дає можливість називати дані пристрої радіохірургічними. Якщо вам потрібно вибрати і замовити ЕХВЧ, у Києві це найзручніше зробити на нашому сайті. З вибором вам допоможуть наші фахівці.

Характеристики

Створення цього обладнання регламентовано не тільки вітчизняною, а й міжнародними медичними організаціями. Основними характеристиками цих пристроїв є:

 • сила струму;
 • рівень напруги;
 • потужність приладу.

Високочастотні електрохірургічні апарати для хірургії

Різновиди ЕХВЧ

Розрізняють пристрої за різними параметрами. Зокрема, за методом роботи можна вибрати і замовити ветеринарний ЕХВЧ для здійснення електрокоагуляції, застосування радіохірургічного методу або ж діатермокоагуляції. Насамперед у процесі вибору потрібно враховувати, що прилади можуть бути моно- або біполярними. Вони відрізняються за такими параметрами:

 • Монополярні. Такі прилади функціонують користуючись з руху напруги від одного електрода до іншого, а точніше від активного його виду до пасивного. Вони відрізняються за габаритами, площею стикування з тілом і рівнем провідності. Такі прилади застосовують для найрізноманітніших хірургічних операцій.
 • Біполярні. Такі високочастотні прилади функціонують коштом двох електродів активного типу. Їхня форма нагадує звичайний пінцет. У момент фіксування тканини відбувається подача електрики. Ці пристрої не настільки універсальні. Відповідно, вони застосовуються для здійснення коагуляції.

Спрямованість

Можна вибрати і купити електрохірургічні апарати з каталогу нашого магазину з урахуванням типу виконуваних маніпуляцій. Найбільш затребуваними сьогодні вважаються такі типи оперативних втручань із застосуванням електрики:

 • Секція. Це здійснення розрізів наконечником активного електрода у формі тонкої голки, трикутника, петлі або леза.
 • Коагуляція. Це видалення різних тканин тіла внаслідок денатурації білка під дією високочастотної електрики.
 • Десикація. Це метод вишкрібання під час видалення різноманітних новоутворень на шкірі пацієнта.
 • Фульгурація. Це спосіб лікування патологічних розмножень епітелію під дією припікання променем плазми.

Високочастотні електрохірургічні апарати

Критерії вибору

Купівля такого обладнання не є повсякденною подією. Тому вона вимагає ґрунтовної підготовки і ретельного зважування кожного рішення. Вам не складно буде розібратися, вивчивши характеристики різних моделей на нашому сайті. У разі потреби актуальну інформацію та відповіді на ваші запитання нададуть наші консультанти. Якщо вам потрібно вибрати і замовити електрохірургічний апарат з каталогу нашого інтернет-магазину, то ви можете скористатися перевіреними рекомендаціями фахівців. До них насамперед належать такі оптимальні параметри:

 • рівень потужності приладу при виході;
 • робота в моно- чи в біполярному режимі;
 • наявність роз'єму під нейтральний електрод;
 • види електродів у базовій комплектації.

Пропонуємо вам у нашому каталозі електрохірургічні апарати для ветеринарії замовити онлайн з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні коштом прямої співпраці з виробником наших товарів. Важливо і те, що ми пропонуємо вам обладнання найвищої якості з гарантією від компанії-виробника.