Для ветеринарної хірургії дуже важливою є максимально висока точність кожної маніпуляції. Адже від цього залежить здоров'я та навіть життя пацієнта. Істотно підвищує можливості лікаря високочастотний електрохірургічний апарат. Навіщо у ветеринарії потрібне таке обладнання? Нумо розбиратися разом.

Навіщо потрібні ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати?

Що являють собою ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати з каталогів провідних виробників?

Сучасна хірургія суттєво відрізняється від тієї, яка була навіть кілька десятиліть тому. Сьогодні в арсеналі професійного хірурга багато складного інноваційного обладнання. Завдяки цьому підвищується безпека, швидкість виконання та якість операцій. Особливо, якщо використовувати ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати. В Україні виготовляються такі пристрої під відомою у багатьох країнах світу маркою Надія-4.

Використання

Такий апарат ще називають ЕХВЧ. Він може продукувати електрику високої частоти. Під конкретні завдання на апараті можна підбирати найбільш потрібну потужність, а також напругу. В результаті можна здійснювати розтин тканин, їх спаювання, нагрівання, а також інші маніпуляції. Все це так звана електрокоагуляція. ЕХВЧ можуть функціонувати у різних режимах. Головні з них — біполярний та  монополярний. В основному ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати, які можна купити в нашому інтернет-магазині, можна налаштувати під певні види втручання. Ці пристрої називають коагулятором, діатермокоагулятором, а також електричним ножем або скальпелем. З їх допомогою здійснюється лікування, обробка, перша допомога при травмуванні, стерилізація ран та мікрохірургічні втручання.

Ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати

Переваги

На відміну від простого скальпеля та інших елементарних інструментів, якими користувалися хірурги минулого століття і раніше, в руках їхніх сучасників інноваційні ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати. Замовити у Києві та інших населених пунктах України їх можна від різних торгових марок. Але оптимальним рішенням є Надія-4:

  • Це практичний, ефективний, безпечний інструмент. Він дає можливість виконувати найскладніші операції швидко, без ускладнень, якісно та з позитивним результатом.
  • Застосовують таке обладнання для найскладніших хірургічних втручань. Хоча дана технологія є прийнятною також у ході простіших операцій. Тому її можна вважати універсальною.
  • Прилад дозволяє зменшити кількість й потужність анестезії, що використовується. Та й відновлення після операції істотно скорочується саме рахунок залучення ЭХВЧ.
  • Що важливо, так це мінімізація ризику виникнення неконтрольованих кровотеч на ділянці зрізу, а також виникнення заражень через інструменти та матеріали.

Ветеринарні високочастотні електрокоагулятори

Різновиди

Пропоновані в нашому інтернет-магазині ветеринарні високочастотні електрохірургічні апарати можна замовити різних видів. При цьому можна орієнтуватися за їх потужністю, компанією-виробником, потенційними можливостями, особливостями дизайну, специфікою інтерфейсу, варіантами комплектації, а також за вартістю. Важливо також враховувати тип приладу. Це може бути біполярний чи монополярний електрокоагулятор. Кожен з них відрізняється зовнішнім виглядом та функціоналом:

  • Монополярний. Його можна назвати універсальним. Зовні інструмент схожий на олівець. З його допомогою відбувається обрізання тканин під необхідною напругою.
  • Біполярний. Цей прилад працює при максимальних потужностях. З його допомогою виконуються такі маніпуляції, як усунення хвоста або вух тварин.

Якщо ви ще сумніваєтеся, навіщо потрібні високочастотні ветеринарні електрохірургічні апарати, на сайті нашого магазину ви знайдете масу відгуків вдячних покупців. Адже це практикуючі лікарі, яким дане обладнання суттєво полегшило роботу та покращило її результати.