У хірургії помилки не проходять безслідно — як для пацієнта, так і для лікаря. Тому будь-яка операційна має бути обладнана так, щоб забезпечити ідеальні умови для професійної діяльності хірурга. Завдяки асортименту нашого інтернет-магазину сучасне оснащення операційної в Україні може відповідати найвищим міжнародним стандартам.

Сучасне оснащення операційної

Ключові вимоги до оснащення операційної

 • Таке приміщення має бути досить просторим, щоб у ньому не було тісно ні пацієнту, ні хірургічному персоналу. Тому його площа повинна становити не менше ніж 20 м². Тоді в ньому можна буде без проблем помістити все необхідне обладнання для операційної, замовити яке можна в нашому інтернет-магазині.
 • Підлога та стіни повинні бути міцними, зручними у догляді та придатними для дезобробки. Найкращим рішенням є керамічна плитка або широкі пластикові панелі без швів. Вони не повинні бути гігроскопічними, щоб у них не вбиралися забруднення. Поверхні стін і стелі повинні бути такими, що легко очищаються. Важливо, щоб нормально витримували обробку дезінфекційними розчинами. Колір стінових і стельових покриттів має бути максимально світлим. Це сприятиме відображенню світла. Даний момент важливий для комфортної роботи хірурга.
 • У хірургії важливо обладнати достатню кількість розеток. Це спростить доступ до електрики для підключення різного обладнання для сучасної операційної. Замовити на етапі облаштування хірургічного приміщення необхідно систему примусової вентиляції. Хоча не можна нехтувати і природною витяжкою. Висвітлення має відповідати санітарним нормам та правилам. До речі, за ними допускається відсутність вікон як джерела природного освітлення.

Операційний ЕХВЧ апарат

Основні види обладнання для операційної

Для сучасної операційної оснащення купити можна найрізноманітніших видів. Це меблі, обладнання, інструменти та пристрої. Найбільш актуальними вважаються:

 • Хірургічні столи. Їх можна вибрати для тварин різних розмірів, від дрібних до найбільших. Бажана наявність можливости опускати та піднімати стіл.
 • Лампа безтіньового типу. Вона може бути стельовою чи підлоговою. Висвітлення без утворення тіні суттєво покращує візуалізацію робочої ділянки хірурга.
 • Апарати високочастотної електрохірургічної коагуляції. Найпопулярніші — Надія-4 ЕХВЧ-120, ЕХВЧ-300РК, ЕХВЧ-120РХ-1,76, ЕХВЧ-200РХ, ЕХВЧ-200.
 • Кварцева лампа. Такий прилад важливий для знищення в приміщенні бактерій та вірусів, обробки повітря та різних поверхонь в операційній.
 • Приставний стіл. Він необхідний для зручності роботи хірурга під час виконання операції. На столі можна систематизувати різні інструменти та медикаменти.
 • Хірургічні табурети. Такі меблі виготовляються з можливістю обертання, зміни висоти, перекочування на колесах по приміщенню для комфортної роботи хірурга.
 • Контейнер для біовідходів. У ході будь-якого хірургічного втручання виникає потреба збирання різних біологічних відходів. Для цього підійдуть відра, тази та інші місткості.

Електрокоагулятор для операційної

 • Підставки. Вони входять в оснащення сучасної операційної. Купити їх необхідно для розміщення перев'язувального матеріалу у стерилізаційних контейнерах.
 • Обладнання для фіксації великих тварин. Такі пристрої є не у всіх ветеринарних операційних. Але їх наявність дає безліч переваг ветеринарному хірургу. Основні їх види — це верстати, відомі як Виноградова, Пакінаса, Балазіса та Китаєва.
 • Важливо облаштувати функціональну стерилізаційну з сушильною шафою, автоклавом, апаратом Коха. Також необхідний оглядовий кабінет та приміщення для перев'язок.

Це далеко не все сучасне обладнання для операційної. В інтернет-магазині компанії Надія-4 вам запропонують каталог із повним асортиментом всього необхідного для такого важливого приміщення. Також наші професійні консультанти допоможуть зробити гарантовано правильний вибір.