Для виконання будь-якої хірургічної операції потрібна наявність якісного обладнання, яке дозволить робити високоточні розрізи, зупиняти кровотечу на локальних ділянках, споювати між собою тканини тіла. З цією метою досвідчені хірурги рекомендують купити електрокоагулятори. На що звернути увагу під час вибору даного обладнання підкажуть наші спеціалісти.

Обираємо електрокоагулятор: на що звернути увагу?

Що потрібно дізнатися перед тим, як вибрати електрокоагулятор?

У сучасній хірургії активно використовуються лазерні технології. Однак прилади, що дозволяють їх втілювати, досить складні у використанні та обслуговуванні. Вартість дуже висока, а для цієї процедури необхідні спеціальні облаштовані приміщення. Тобто використання таких апаратів обходиться дуже дорого. Водночас електрокоагулятори в Україні та світі вважаються вигіднішими.

Принцип дії

Такий прилад ще називають коагулятором, радіоскальпелем, радіоніжем або ЕХВЧ, тобто електрохірургічним апаратом. Найточніше сутність даного обладнання передає назва ЕХВЧ. Електрохірургічний апарат можна купити для виконання обох основних видів маніпуляцій. У ньому коштом змінного струму високої частоти здійснюється розрізання чи коагуляція тканин тіла. Частота, що використовується, становить 5 мГц. Вона збігається із параметрами частот радіообладнання. Відповідно, методи роботи таких приладів у назві містять показання на використання електрики та радіохвиль. Це насамперед електрокоагуляція, радіохірургія та діатермокоагуляція. Параметри функціонування даного обладнання збігаються з характеристиками електроструму, тобто:

  • напруга;
  • сила струму;
  • потужність.

Вибір електрокоагулятора

Критерії вибору

Щоб правильно вибрати і купити електрокоагулятор, в інтернет-магазині компанії Nadia-4 вам порекомендують звернути увагу на характеристики пристроїв, що вас цікавлять. До них насамперед належать:

  • Потужність. На виході вона має відповідати завданням споживача з урахуванням специфіки подальшого застосування.
  • Роз'єми. Важливою є наявність на корпусі приладу спеціального входу під пасивний, тобто нейтральний електрод.
  • Режим роботи. Переважно ЕХВЧ функціонують у біполярному або монополярному режимі.
  • Комплектація. У більшості моделей у базовій комплектації йде набір одно- і багаторазових електродів у вигляді ножа, голки, кулі, коси, петлі або списа.

Різновиди

Як уже згадувалося раніше, електрокоагулятори в каталогах сучасних виробників розрізняють бі- та монополярні:

  • Монополярний варіант функціонує коштом того, що електрика рухається від активного електрода, який ще називають оперативним, на пасивний, відомий як нейтральний. Можна вибрати варіанти різного розміру, площі контакту електрода з тканиною та ступеня провідності. Такі апарати активно застосовують у дерматології, у косметології та інших аналогічних сферах, оскільки вони прості в управлінні та зручні в експлуатації.
  • Біполярний електрокоагулятор діє коштом того, що в ньому використовується два електроди активного типу. Утворюється своєрідний пінцет. Його кінцями затискається ділянка тканини. Через них проходить струм. Прилади застосовують для коагуляції, вони дорогі, складніші у застосуванні, ніж попередній варіант.

Електрокоагулятор: на що звернути увагу?

Види хірургії

Сучасні електрокоагулятори мають функцію стабілізації напруги, що є актуальним при роботі з тканинами різної товщини та опору. Завдяки цьому пристрій самостійно здійснює вибір оптимальної потужності під рівень опору тканини тіла. Якби цієї функції не було, під час використання електрокоагулятора відбувався б опік.

Найкраще вибрати та замовити електрокоагулятор у каталозі інтернет-магазину Nadia-4. Ви зможете зорієнтуватися на фільтри на сайті та інформацію в картці товару. Кваліфіковану допомогу у процесі вибору необхідного обладнання ви отримаєте від наших консультантів.