У діагностиці та лікуванні тварин сьогодні використовуються найдосконаліші технології із класичної медицини. Але більшість із них модернізовано під специфіку анатомії ветеринарних пацієнтів. Одним з найбільш затребуваних вважається монополярний метод високочастотної коагуляції. У ветеринарії він має широкий попит, оскільки істотно розширює можливості хірургії.

Монополярний метод високочастотної коагуляції у ветеринарії

Що являє собою монополярний метод високочастотної коагуляції у ветеринарії?

Відповідно до особливостей впливу на тіло пацієнта розрізняють електрохірургічні коагулятори монополярного та біполярного типу. Хоча є й універсальні моделі. Монополярний пристрій використовується при виконанні відкритих видів операцій.

Переваги методики монополярного типу

Монополярний коагулятор дає можливість виконувати хірургічні маніпуляції на значній глибині. Насправді методика, на основі якої функціонує апарат, досить проста, але при цьому високоефективна. Вона забезпечує високий рівень безпеки як при розрізанні тіла, так і при коагуляції. До переваг методики монополярного коагулятора можна віднести також те, що вона дозволяє легко, ефективно, швидко зупинити навіть велику кровотечу. Це особливо важливо під час хірургічного втручання. Представлені в нашому інтернет-магазині електрокоагулятори можуть працювати у різних режимах, виконуючи різні варіанти коагуляції. Таким чином, хірург отримує можливість застосовувати саме ту методику, яка максимально сприяє підвищенню ефективності терапії.

Монополярний метод високочастотної коагуляції

Принцип роботи монополярного коагулятора

У конструкції монополярного коагулятора застосовується один електрод активного типу. З його допомогою виконується розтин та коагуляція тканин на ділянці контактування. Напруга у такому разі рухається від робочого електрода убік нейтрального, функції якого виконує металева пластинка. Завдяки цьому здійснюється розширений контакт через тіло ветеринарного пацієнта. Монополярні коагулятори розрізняють контактного типу, націлені на розрізання та коагуляцію, а також безконтактні, відомі як спрей-коагулятори.

Критерії вибору монополярного коагулятора

У нашому інтернет-магазині представлені різні монополярні коагулятори. Критерії вибору цього обладнання цілком стандартні.

  • Торгова марка. Насамперед потрібно звертати увагу на виробника приладу. У нас можна вибрати коагулятори від найкращих сучасних виробників. Ми співпрацюємо безпосередньо з ними чи їхніми офіційними дистриб'юторами.
  • Вартість. На монополярні коагулятори ціни у нас нижчі, ніж у середньому по ринку. Адже ми прагнемо зробити якісну ветеринарну та сільськогосподарську продукцію доступною для наших покупців.
  • Потужність. Вона може бути різною. Але переважно потужність монополярного коагулятора становить від 50 до 350 Вт. За цим критерієм вибір необхідно робити з урахуванням обсягів та інтенсивності виконуваних операцій.

Монополярна високочастотна коагуляція

  • Частота. Коагулятори розраховані на рівень основної частоти високочастотного сигналу 440-3500 кГц. За цим критерієм можна вибрати високочастотне хірургічне обладнання, хоча є радіочастотні та комбіновані пристрої.
  • Інші параметри. Важливо звертати увагу на модель приладу, його функціональні можливості та комплектацію. Він має відповідати міжнародним стандартам, що підтверджується належними документами.

Пропонуємо вам придбати в нашому інтернет-магазині найсучасніше обладнання, що використовує монополярний метод високочастотної коагуляції. У ветеринарії з його допомогою можна буде виконувати розрізання, видалення, спаювання, сушіння тканин тіла, включаючи м'язи, шкіру та внутрішні органи. Наші консультанти допоможуть вам зробити гарантовано успішний вибір.