У медицині сьогодні активно використовують електрохірургічні високочастотні апарати. З їх допомогою здійснюється електрокоагуляція та електротомія тканин тіла пацієнта. Відбувається це внаслідок генерації високочастотного електросигналу необхідної потужності. У цій сфері вигідно виділяються електрохірургічні апарати Надія-4. Огляд найпопулярніших моделей показує, наскільки ефективними та багатофункціональними є дані прилади. Вони мають велику кількість режимів роботи. Їх можна вибрати для різних видів втручань, моно- та біполярного типу.
Основні відмінності електрохірургічних апаратів Надія-4: огляд тонкощів та переваг різних моделей
Сьогодні продукція, що випускається під цим брендом, добре відома у вітчизняній медицині. Це високоточне обладнання, що має найдостойніші технологічні характеристики. Примітно, що виробляються ЕХВЧ апарати Надія-4 в Україні, на підприємствах ТОВ «НДІ прикладної електроніки». Приводом для початку їх розробки та виготовлення став дефіцит на ринку аналогічного обладнання високої якості та технологічності.
Класифікація апаратів
Сьогодні прилади цього бренду вважаються одними з найкращих у своєму сегменті. Тому їх все частіше замовляють для розрізання та спаювання м'яких видів тканин тіла, включаючи судини, під дією електрики ВЧ. Важливо, що необов'язково використовувати анестезію. Недарма у нашому магазині дедалі більше запитів купити ЕХВЧ апарати Надія-4. Дане обладнання розрізняють за такими критеріями:
- Кліматичне виконання. Переважно ці прилади належать до класу УХЛ 4.2. відповідно, вони можуть експлуатуватися в приміщеннях зі стандартним кліматом, нормальною вологістю за кімнатних температур з незначним відхиленням. У таких умовах тривалість справної експлуатації обладнання продовжується на багато років.
- Стійкість до механічних впливів. У процесі експлуатації дане обладнання не повинно зазнавати випадкових ударів або поштовхів. Тому за цим параметром воно належить до групи 2. Це вказує на його помірну стійкість до такого агресивного впливу.
- Можливі наслідки від виходу апарату з експлуатації. За даним критерієм обладнання належить до класу В. У плані електробезпеки вироби зараховуються до класу I типу bf. Режим їхньої роботи – повторно-короткочасний.
Сфера застосування приладів
Для медицини ЕХВЧ апарати Надія-4 купити доречно для хірургічного застосування в таких видах втручань:
- хірургія загальна;
- абдомінальна;
- торакальна;
- урологія;
- мамологія;
- колопроктологія;
- судинна хірургія.
Найпопулярніші моделі
У нашому інтернет-магазині ЕХВЧ апарати Надія-4 замовити можна різних модифікацій. Найбільш затребуваними сьогодні вважаються моделі:
- 120 px-1,76. Прилад призначений для монополярного різання, у тому числі змішаної, моно- та біполярної коагуляції.
- 300 РК. Підходить практично для всіх видів різання та коагуляції при оптимальному навантаженні 500 Ом та максимальній потужності споживання 300 Вт.
- 200 РХ. Максимальна потужність у режимі монополярного різання становить 200 Вт, а при монополярній та біполярній коагуляції — 120 Вт.
- 200. Від попередньої моделі відрізняється тим, що оптимальне навантаження монополярного різання становить 100 Ом, а монополярної та біполярної коагуляції — 50 Ом.
- 120. Має максимальну потужність в режимах монополярного різання, монополярної та біполярної коагуляції — 120 Вт.
Це далеко не всі характеристики, якими відрізняються високочастотні електрохірургічні апарати Надія-4. Ціни на них у нас нижчі, ніж у середньому по ринку. А їхня якість відповідає найвищим міжнародним стандартам.